×
Wkładka samotuszująca Trodat 6/4911
jm.: sztCena netto:
Cena brutto: zaloguj
Zapytaj handlowca: zamowienia@crosart.pl
Opis Produktu
Oryginalna wkładka tuszująca Trodat 6/4911
Wkładka Trodat 6/4911 to oryginalny produkt, który zapewnia wysoką jakość odbicia w automatach takich jak 4911, 4820, 4822, 4846 czy 4800. Dzięki zastosowaniu oryginalnego wkładu masz pewność, że każdy stempel będzie wyraźny i czytelny, co jest kluczowe w codziennej pracy biurowej.
Łatwa i czysta wymiana wkładki
Wkładka została zaprojektowana tak, aby wymiana była szybka, prosta i wolna od zabrudzeń. Pasuje do wielu modeli automatów, co pozwala na bezproblemowe zastąpienie zużytego wkładu nowym bez konieczności czyszczenia czy ryzyka rozmazania tuszu.
Intensywny, niebieski kolor tuszu
Wkładka zawiera niebieski tusz, który zapewnia trwałe i wyraźne odbicia. Kolor ten jest często wykorzystywany w dokumentach urzędowych i firmowych, dzięki czemu podkreśla profesjonalizm i estetykę stempla.
Optymalny moment wymiany wkładki
Aby utrzymać najlepszą jakość odbić, zaleca się wymieniać wkładkę zaraz po wyczerpaniu tuszu. Regularna wymiana wkładki Trodat 6/4911 gwarantuje, że każdy stempel będzie wyglądał perfekcyjnie i nie wymaga dodatkowej konserwacji.
Parametry
| Nazwa produktu | Wkładka samotuszująca Trodat 6/4911 |
| Kompatybilne modele | Automaty 4911, 4820, 4822, 4846, 4800 |
| Kolor tuszu | Niebieski |
| Typ wkładki | Samotuszująca |
| Przeznaczenie | Wymiana wkładów w automatach Trodat |























































